Godziny otwarcia: wt-pt: 12.00-18.00 | sob-nd: 12.00-16.00 | pon: nieczynne

Warsztaty plastyczne dla dzieci z Anną Salamon!

Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 11 lat zapraszamy na warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie Po nitce do świętości oraz premierze książki Każdy może być święty, czyli nawet łobuzy idą do nieba autorstwa Justyny Bednarek!
Na dzieci czeka oprowadzenie po wystawie przez ilustratorkę Annę Salamon oraz część warsztatowa, podczas której dzieci stworzą ulubionego świętego za pomocą techniki kolażu! Na zajęciach nie zabraknie kolorowych włóczek!
🖍️✂️ Autorka ilustracji Anna Salomon osobiście oprowadzi dzieci po wystawie Po nitce do świętości i opowie im różne ciekawostki na temat świętych i o swoich dzierganych ilustracjach. W części warsztatowej wybierzemy ulubionego świętego i przygotujemy jego podobiznę! Użyjemy do tego włóczek, koronek i innych ciekawych materiałów. Będzie kolorowo, kreatywnie i zabawnie! Pobawimy się metodą kolażu, wycinania i łączenia przeróżnych elementów. Być może to wy stworzycie wyjątkową pracę przedstawiającą św. Patryka, św. Cecylię lub św. Hildegardę!
Warsztaty odbędą się na terenie wystawy Po nitce do świętości11 maja, o godz. 12:30 w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.
👧🧑 Wiek uczestników: 6-11 lat
📍Termin: 11 maja 2024, godz. 12:30
📍Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. dziekania 1, Warszawa – Stare Miasto
Prowadząca: Anna Salamon
❗ Warsztaty w cenie biletu na wystawę Po nitce do świętości.
Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem:  swietlik@wydawnictwokobiece.pl
Liczba miejsc ograniczona
  • 11 maja 2024 12:30 - 14:00
  • 12:30 - 14:00
Facebook
YouTube